Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik teszveszen,...

Anyukák, akik teszveszen, vaterán árultok. Tudtok normálisan aukciót indítani?

Figyelt kérdés
Én a kép feltöltésével bajlódom, szinte az egész napom ráment, de nem sikerült. Amikor már engedte volna a képet, akkor meg tovább nem tudtam menni. Nem tetszik egyik sem, amióta megújult. Átnéztem a zsibvásárra, arról mi a véleményetek? Van itt olyan, aki dícsérni tudja, mint eladó? Én töltöttem már fel néhányszor termékeket (1Ft-ról is), nem gagyikat, de soha egyetlen licit sem érkezett. Pedig jó lenne a gyerek ruháit eladogatni, de egyre megnehezítik a dolgot.
2011. febr. 2. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült feltölteni!
2011. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sikerült feltölteni, éppen ma. Nem tudom, mi lehet a baj nálad, lehet, hogy túl nagy a kép...nem tudom sajnos.
2011. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én amióta megújult a tesz-vesz még nem töltöttem fel semmit,mert egyáltalán nem szimpatikus már ez az oldal. Pedig mondhatni,hogy nagy "rajongó" voltam az utóbbi 1,5 évben(20 hónapos a kisfiam),rengeteg ruhát eladtam,vettem is,de most csak gyűlnek és gyűlnek,itt sorakoznak a szebbnél szebb kisrucik. Nagy kár hogy megváltoztatták a régi arculatot,szerintem ezzel sok eladót elvesztettek.
2011. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a vaterán árulok. Ott a nagy felbontású képeket a rendszer automatikusan lekicsinyíti. 3-4 perc alatt megvan minden, a képfeltöltés , leírás. És sikeresen el is adom őket.

A zsibvásáron kevesebb a böngésző szerintem, igaz nincs jutalékfizetés.

Jó címszavakat válassz a feltöltésnél, sokszot többet is. És a helyesírás is fontos, néha látok ilyent: " Üllö garnitura " Persze, hogy nem tudja eladni, mert aki helyesen írja be, az nem erre keres rá.

2011. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan ma nem töltöttem fel, de én már eléggé megszoktam ezt az új rendszert (a feltöltést illetően). Mással vannak bajaim, de ez van.


Egyébként valahogy azt érzem, az utóbbi időben nagyon nehéz eladni normális áron a jó minőségű ruhákat (főleg ha nem next-ről van szó...), rengeteg baba és gyerekholmi van fönt, sok turis eladó van. Így a saját használatú ruhák alig mennek:(


Én ezt tapasztalom... Bocs, hogy nem konkrétan a kérdésre válaszoltam.

2011. febr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem jó a szerver, nekem hiper gagyi netem van (mobilnet) 1 lap 10 perc alatt jön be, de tegnap feltöltöttem a teszveszre 4 képet is (babakocsi) és viszonylag hamar felment!
2011. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem sikerült a képfeltöltés. Direkt megvártam a tegnapi napot. Sajnos egyszerűen nem töltötte be a képet. Biztos mivel ingyenes nap volt, mindenki nyomatta ezerrel a feltöltést, és lelassult az egész. Sajna... A zsivásárt amúgy nem ismerem, én még a babaszobára szoktam feltenni a dolgokat, meg expresszre!

2011. febr. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De jó, hogy ilyen sokan válaszoltatok, köszönöm. Nagy nehezen tegnap délután 1 képet sikerült kínomban feltenni, de aztán nem volt időm. Én is azt látom, hogy a turisok a hatalmas ruhacsomagjaikkal megfojtanak bennünket. Na de mindenki úgy aukciózik, ahogy neki megéri.
2011. febr. 3. 07:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!