Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 23 hónaposom alkarján sok...

23 hónaposom alkarján sok pici kiütés van már 2 hete. Olyan mint az ekcéma, de nem viszket neki. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Már voltunk dokinál de nem tulajdonított neki nagy jelentőséget, azt mondta ha nem múlik vigyem vissza. Holnap megyünk. Csak az egyik karján volt eddig de tegnap már a másikon is kezdett előjönni.
2011. febr. 2. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem száraz mellé? Lehet kiszáradt a bőre. Nekem a Gabi esti fürdetőtől lett ilyen a bőröm, a fiamnak szintén.

Krémezés és a fürdető elhagyása helyre tette.

2011. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De száraz is de a fürdetőtől csak a karján jött volna ki?
2011. febr. 2. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Fehér a közepe,kitüremkedő a pötty?
2011. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltunk vissza és hát bizony ekcéma, kaptunk kenőcsöt de még gyógyszert nem
2011. febr. 4. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ekcéma az viszket,és piros, száraz a bőr.Nekem elég régóta az van. Az én fiamnak is sok kis piros pötty van a karján, ami nem viszket, de nem mondta rá a bőrgyógyász hogy ekcémás, a gasztróenterológus,viszont ételallergiát állapított meg nála. Diétával elmúltak a pöttyek.
2011. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!