Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól cseréltétek le a...

Mikortól cseréltétek le a rácsos kiságyat és mire?

Figyelt kérdés
2 éves kisfiam 2 hete kitalálta, hogy ki tud mászni a rácsos kiságyából, ill. be tud ugrani....mondanom sem kell ijesztő látvány, egyszer a nyakát töri, ahogy behuppan. És mivel nagyon tetszik neki állandóan csinálja. Májusban jön a kistesó, szóval amúgy is gondolkozunk egy leesésgátlós gyermekágyon. Mit gondoltok? Nem korai? Hol vettetek és milyet?
2011. febr. 2. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 11 hósan mászott ki a kisfiam és eltörte a lábát!!

Felnőtt méretű egyszemélyes ágyat kapott, a külső részére Apa készített leesésgátlót fából. Megszokta.

2011. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16hós korában vettem le a rácsokat, nekünk ilyen ifjúsági ággyá alakítható kiságyunk van.Nem volt leesés gátlónk sem és egyszer sem esett még le, most már 2és fél éves.
2011. febr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is kb 2 éves volt, mikor kimászott a kiságyból. Utána vettünk egy peremes kárpitozott gyerekágyat, az ágy közepén van egy kis rés, ahol ki tud mászni a gyerkőc. Ha találok ilyen képet valahol, elküldöm.
2011. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor mi is veszünk új ágyat hamar.
2011. febr. 2. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem korai, nyugodtan vehettek gyerekágyat.

A miénk ilyen, csak pácolva kértük:

[link]

A hosszát lehet változtatni. A lányom az első naptól nagyon szereti, ja és ágyneműtartó fiókot is lehet hozzá venni.

2011. febr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14,52-es vagyok, sajnos nem találtam képet.
2011. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!