Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig volt babátok pólyában?

Meddig volt babátok pólyában?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 13:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2 alkalommal: először mikor hazavittük a korházbol a szüleimhez (ott voltunk 1 hetet szülés után, mert kellett anyukám segitsége a császárom után), másodszor mikor a szüleimtől vittük haza. Mindez decemberben volt még 2008-ban. Ha nyárra vártuk volna, nem is vettem volna. De van olyan ismerősöm aki abban tartotta kb 1 honapos koráig.
2011. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Csak addig volt pólyába még haza értünk a kórházból.

Utána már nem.

2011. febr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerek kb 1 hónapos korig csak pólyát használtak!.
2011. febr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
mi nem használtunk pólyát,én jobban szerettem csak úgy fogni ahogy van,amúgy is nyáron született a legnagyobb melegben.
2011. febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én másfél hónapos koráig még abban is altattam,oldalra fektetve belekötöttem,igy se nem fázott,és elfordulni sem tudott!Egyébként szerette nagyon,addig el sem aludt,mig bele nem raktam.Most már kicsi neki,azért nem teszem csak bele :)
2011. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem használtunk pólyát.
2011. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
addig míg odahozták a szülőszobára cicizni.már reggel nem volt rajta mikor megkaptam:)
2011. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az enyém kókuszpólyában volt olyan 2 hónapos koráig!És imádtam.
2011. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Másfél honapig . abban aludt, kókusz polyában. Jót tesz a gerincének amig ki nem nővi állítolag. Ő szerette.
2011. febr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!