Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor kinek kell kitölten...

Most akkor kinek kell kitölteni? Hol lehet letölteni?

Figyelt kérdés
április óta gyesen vagyok, most 7 hós babámmal ,előtte melóztam magán bölcsiben, és most ez a 1053ny nyilatkozatról lenne kérdésem, h a munkáltatómnak kell kitölteni és úgy beküldeni? v nekem személyesen kell kitölteni? és ha nekem akkor hol tudom beszerezni? mert neten sehol nem találom, h letöltsem. mert főnök asszony azt mondja h nekik semmi közük hozzá...
2011. febr. 2. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
1053 szerintem az adóbevallás, azt neked kell valakivel megcsináltatnod, kell hozzá az április keresett béredről papír és a GYES-ről amit küldött a MÁK.
2011. febr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
amit nagy borítékot küldtek a tájékoztatóval, abban febr 15ig van egy 1053NY nyilatkozat...h én azt szeretném h az apeh csinálja az adóbevallást...
2011. febr. 2. 11:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy most kaptál ilyen nyilatkozatot vagy nem? Ha kaptál, akkor kitöltöd és az APEH-nak visszapostázod. Ha nem kaptál, akkor az APEH oldalán rákeresel, letöltöd, kitöltöd két példányban és az egyiket visszapostázod az APEH-nak.
2011. febr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
postán nem küldtek, és az apeh oldalán is hiába keresem... :S
2011. febr. 2. 12:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Közben megnéztem a lapot amit küldtek, és a www.nav.gov.hu oldalról tudod letölteni a nyilatkozatot. A visszaküldés határideje február 15!

Remélem segítettem!

2011. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen ezek nekem is megvannak de vmi miatt hiába töltök le mindent nem akarja az igazamat :( úgyhogy egy séta az apeh-hoz és ott adnak remélem lapot. de köszi szépen!!!!!
2011. febr. 3. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!