Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gond lehet? Hét hónapos babám...

Gond lehet? Hét hónapos babám hason fekve általában "repülőzik", fordulni csak hátról hasra tud azt is egy irányba. Nem kúszik, csak tolat.

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 09:20
 1/3 anonim válasza:
egyáltalán nem gond
2011. febr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam sem forgott még fél évesen,úgyanazt csinálta mint a te babád!

A védőnő ajánlására elkezdtünk Dévény tornára járni,mondván,hogy le van maradva a mozgásfejlődésben.A dévény torna tényleg sokat segített két kezelés után elkezdett forogni,majd utánna egyből kúszni és nem sokra rá már mászott és felállt.Most 14 hós.még nem jár egyedül csak kapaszkodva lépeget.DE! Elég sok hasonló történetet olvastam már és rá kellett jönnöm,hogy nem volt lemaradva csak kicsit lustább volt az átlagnál.Nem egyedi eset a miénk és más nem rohant vele gyógytornára.Szóval lehet,hogy gyógytorna nélkül is itt tartanánk most!Szerintem nincs gond nálatok sem!De azért ha megnyugtat konzultálj a védőnővel vagy gyerekorvossal!Minden jót nektek!

2011. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Védőnő szerint 8 hónapos koráig ráér még
2011. febr. 2. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!