Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hetes babám 2 napja nagyon...

9 hetes babám 2 napja nagyon szorulásos lett!?

Figyelt kérdés
Csak a lázmérő segít neki a kakilásban, csak anyatejet eszik eddig semmi probléma nem volt a székletével napi 3-4 is volt most viszont segítség nélkül nem tud kakilni. Az étkezésemben sem történt változás ugyan azt eszem semmi újat nem ettem. Szerintetek? Van valami amit ilyenkor lehet neki adni szorulásra?
2011. febr. 2. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!!


3 babám van, volt szerencsém 6hetes hasfájáshoz is:(

Amit én nagyon ajánlok,hogy vegyél szélcsövet neki!! Ezt patikában vagy gyógyászati segédeszköz boltban lehet kapni!

Biztos a sok gáztól (vagy levegőtől amit lenyel) nem indul meg neki a kaki, a szélcső erre nagyon jó,hogy beteszed a popsijába picit megmozgatod, és kiereszti a felesleges gázokat a picinek és beindul a kakilás, lehet felhelyezés után várni picit 1-2 percet amíg megindul a kaki!!! Nagyon jó, és nem kell a hőmérőt használni! Mindjárt keresek egy linket amit el tudsz olvasni róla!


[link]


itt is van a gyerekorvos ajánlja egy anyukának! Nekem 2 babámnál bevált! Sőt múlt héten az 5hónapos picimnél, az almától volt pici kaki fennakadás és a cső kiengedte a gázokat és kakilt egy nagy adagot!

Majd írj,hogy sikerült-e:)

Szép napot!

2011. febr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ megyek is a patikában és írok majd, hogy milyen volt.Neked is szép napot.
2011. febr. 2. 08:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!