Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Figyelitek, hogy mit tartalmaz...

Figyelitek, hogy mit tartalmaznak az ételek, amit a babátoknak adtok?

Figyelt kérdés
Illetve hogy azoknak milyen hatása van a szervezetre? Gondolok itt a felvágottakra, virslikre, de akár a túró rudira is.
2011. febr. 1. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajna muszáj... :-(

Mindkettő fokozottan allergiás. És sajna nekik főzni sem egyszerű.

De nem kerül sokkal többe egy szójamentes virsli (pl Orsi retro virsli) vagy egy tojás nélküli tészta. De pl amiben búzaliszt és tojás sincs, abból 500gr nálunk 475ft.

De pl nekem nézni kell, hogy mogyoró se legyen a kekszekbe, meg búzaliszt vagy zab se...nos ebből 600gr 990ft.

Szóval ha muszáj, muszáj, ha pedig figyelni szeretnéd, az csak a kicsinek jobb!

2011. febr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg kicsi,addig lehet figyelni,mert a bébiételek fokozottan védettek.De amikor már mindent eszik,csak annyit tudsz tenni,hogy csak azt adod neki amit azért te is megeszel.Rá van írva miben mi van,de ki tudja mikor derül ki arról is hogy rákkeltő.
2011. febr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

11 hónapos a lányom és megnézem, hogy mit veszek neki.

pl. ha szalámit veszek minimum olyat aminek 90%-a hús.

Joghurt, túrókrém, vagy gyereküdítőbe csak olyan veszek amibe nincs goar gumi (remélem igy irják) nincs benne izfokozó, zselésítőanyag, és nincs tele tartosítószerre.

2011. febr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9:44-es vagyok. Azt elfelejtettem irni, hogy gyümölcsjoghurtot pl. egyáltalán nem adok neki, mert ló-csont-por van benne, és marha bél. Ezekkel sürítik őket. Inkább én csinálom neki.
2011. febr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!