Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Át tudná valaki küldeni az...

Át tudná valaki küldeni az Aludj jól gyermekem című könyvet, vagy segítene hogyan lehet letölteni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy le lehet(ne) tölteni,de nekem sehogy nem sikerül. Elég ügyetlen vagyok informatika területén,ezért jó lenne,ha vki segítene azzal, hogy elküldi. Vagy esetleg skype-n?(edit_t@citromail.hu, vagy edit.takacs16 a skype)Köszönöm
2009. febr. 7. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Küld el a linket,és megnézem mit tehetek.
2009. febr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Innét tudod letölteni.Klikk a képre,majd mentés.Lejön egy rar file,amit wiwrarral ki tudsz tömöríteni.

Ha nincs winrarod,akkor innét( [link] tudod tölteni azt is.(Ha így sem megy,akkor írj e-mailt,és ott lépésről-lépésre elmagyarázom.)

2009. febr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miután elmentetted a kiterjesztést át kell írni .rar-ra és total commanderben kicsomagolni. Jpg-ben van beszkennelve a könyv
2009. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sikerült? ha nem, akkor küldöm e-mailben.
2009. febr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

eddig még nem sikerült megkapnom...:(

ha tudod,utolsó válaszoló,légyszi küldjed

2009. febr. 7. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!