Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hajnal óta nem aludt, csak 3...

Hajnal óta nem aludt, csak 3 órát 2 hetes kislányom. Evett rendesen, a hasfájásra kap infacol szirupot. Görcsöl szerintem mert összehúzódik és sír kb 3-4 percenként. Mi lehet? Rosszul csinálok valamit?

Figyelt kérdés

el sem tudom altatni, pedig láthatóan fársdt.

köszi előre is


2009. febr. 6. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztosan a hasa fáj! Próbáld meg a szélcsövet, azzal segítesz neki! Nálunk az infacol nem jött be csak a szélcső!
2009. febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a szirup ellenére hasfájós (vagy éhes de azzal gondolom nincs gond. Masszírozd a hasát a köldöke körül az óramutató járásával megegyező irányban, illetve fenntről lefelé. Ha ez jólesik neki akkor biztos hogy a pocija fáj.
2009. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi
2009. febr. 6. 18:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az infacol nekünk nem jött be, de az Espumisan csepp igen. Étkezések elött 10 csepp.

Sok sikert és jobbulást a picinek!

2009. febr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!