Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek mert 5 hós fiam...

Mit tegyek mert 5 hós fiam nem akar elaludni? 10 kiló cipelni nem bírom. Fáradt de nem tud elaludni.

Figyelt kérdés
már cicin se ölbe se, csak keservesen sír.énekelek de nem hat ordít és törölgeti a szemét.segítsetek,mert már kivagyok,hogy nem tudom mit tegyek.ha elalszik 10 perc és fent van kezdhetem előről.fogára chamomillát szedünk
2009. febr. 6. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet a baj hogy áttesett már a holtponton és hiába fáradt képtelen elaludni.Talán vidd ki a friss levegöre, nekem az segített.Vagy fektesd hasra és körkörös mozdulatokkal simizd a hátát. Tudom milyen ez úgyhogy sok sikert és kitartás.
2009. febr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi egész éjjel nem aludtunk a 10 hós babámmal... félálomban hánykolódott, ha letettem, akkor meg ordított... Ha melegfront van, mindig ezt csinálja, és éjszaka az volt, lehet, hogy még mindig tart :(
2009. febr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

innen letöltheted az Aludj jól gyermekem című könyvet

talán lsz benn vmi hasznos

2009. febr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb. mikor szokott aludni napközben+éjjel, és mennyit? Pár napig figyeld szerintem, hogy mikor szokott elálmosodni, és ha meglátod az álmosság jeleit, és egyből tedd be az ágyába, ne akkor amikor már nagyon fáradt. Minden babánál kialakul egy ritmus, amit ha megfigyelsz, te is jobban tudod, hogy mikor szeretne aludni.

Az én fiam is 5 hónapos, és ő is nagyon nehezen tud elaludni. Néha csak akkor, ha síri csend van körülötte, amúgy minden neszre felébred. Kb. 3 hónapos korától figyeltem, hogy mi az alvás igénye. Ő napközben 3x alszik, összesen kb. 2-2,5 órát, meg este 9-8-ig.

2009. febr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam: amikor épp nem cicin akart elaludni, mert olyanja volt, akkor csak kínlódtunk. Magától soha nem tudott elaludni a most 8 hós kisfiam, cumit nem használunk (nem szereti), úgyhogy kreatívnak kellett lennem. Vettem egy nagy fitnesslabdát, a hordozóba beletettem a kis krapekot, és a labdán elringattam. Úgy aludt mint a bunda 2-3 órákat is. Meg alszik most is, mert ezt már hónapok óta "műveljük" osztatlan sikerrel. Van amikor meg-megébred altatás után 10-20 perccel, de gond nélkük visszaringatom. Imádja.
2009. febr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!