Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kislányom karján...

15 hónapos kislányom karján pici pöttyök jelentek meg, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon aprók,és inkább olyanok,mintha pici kidudorodó miteszerek lennének.Nem feltűnőek,csak amikor megsimogatom a karját érzem,hogy érdes az egész.
2011. jan. 25. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mostanában kapta a 15 hóst oltást? Szerintem attól lehet...
2011. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lányomnak kb. 1 éves korában jöttek ki, és az arcán is van. Már majdnem 2 éves, nem derült ki mitől vannak. Sokféle kenőcsöt próbáltunk, egyik se vált be, étel allergiateszt se mutatott semmit. Egy homeopátiás hozzáértő javasolta a schüssler sót, még nem próbáltam ki. Szerinte ásványi anyag hiány jele, én nem nagyon hiszek benne, de lehet, hogy venni fogok.
2011. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még nem kapta meg,majd csak jövő héten
2011. jan. 25. 22:14
 4/6 A kérdező kommentje:

Ásványi anyag hiány jele? Hát ez nekem is furcsa. Csütörtökön tudunk menni orvoshoz,hátha mond majd valami okosat.

Köszönöm a válaszotokat

2011. jan. 25. 22:16
 5/6 A kérdező kommentje:

Gyorsan rákerestem erre a schüssler sóra és jókat írnak róla

Megemlítem majd a dokinak

2011. jan. 25. 22:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem 1éves és a lábán jöttek ki a pöttyök azt mondták ekcéma jele és adtak rá gyógyszertári kenőcsöt.
2011. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!