Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogak kibújásan nem a nagyköny...

Fogak kibújásan nem a nagykönyv szerint történik, ki tapasztalt ilyet a babájánál?

Figyelt kérdés
Az alsó 2 foga a fiamnak, 7 hónaposan szépen kibújt, most vártuk volna a felső 2 fogat, de nem a középsők jönnek hanem a 2-es fogak, középen semmi. Vigyem orvoshoz, vagy ez előfordult másnál is?
2011. jan. 25. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell, majd kinő az összes.
2011. jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak 4,5 hónaposan kibújt a felső kettő foga, aztán 6 hónaposan ezeknek megfelelő alsók közül az egyik. Majd a szemfogak, rágófogak, kibújtak jó pár hónapra rá, és 16. fognak jött ki annak a párja, ami 6 hónaposan kibújt. Szóval addig, ott volt neki egy kis lyuk, de ez teljesen normális. Nem minden gyerek "könyvszerű"
2011. jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én még nem ismertem olyan kisgyereket, aki könyvszerűen fejlődött volna. Minden gyermek egy és megismételhetetlen.Szerencsére!
2011. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lányomnak se a nagykönyv szerint jöttek a fogai.Alul a jobb első,aztán felül a 2-es fogak jöttek,ezután a felső középsők és alul a bal alsó jött.Ezután bal alső 2-es jött ki és most jobb oldalt egy alsó és egy felső rágófog jön,amivel szenvedünk is.
2011. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak a felül a 2. fogai jöttek ki először, nem a középsők. Ez volt az első két foga, ami kibújt. :)

Nem kell orvoshoz vinned emiatt. :)

2011. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és megnyugtató válaszokat, első babás túlaggódás:) elnézést érte!
2011. jan. 25. 18:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is az első 6 fog teljesen összevissza jött. (1: jobb alsó 1-es, 2: bal felső 2-es, 3: bal felső 1-es, 4: jobb felső 1-es és 2-es egyszerre, végül az alsó párja)
2011. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a lányomnak is a felső kettesek bújtak ki elsőre 13 hósan (és szinte egyszerre), úgy nézett ki, mint egy kis vámpír :-)

rá két hétre az alsó egyesek és csak egy hónap múlva felső egyesek. aztán a négy szemfog egyszerre, aztán 4 rágó...

2011. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!