Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg csak szuperanyukák...

Tényleg csak szuperanyukák vannak itt?

Figyelt kérdés

Akik lehurrogják, ha valaki nem aszerint nevel, ahogy ők. Ők, akik minden tudományos olvasnivalót végigkutatnak a neten, hogy ők legyenek a tökéletesek. Vajon, tényleg igaz az a sok "zagyvalék", amit manapság a neten lehet olvasni a gyerekneveléssel kapcsolatban? A régi nevelés, ahogy mi is felnőttünk, az miért nem jó? Aki úgy nevel, mint régen, az miért van leszólva?

Annyira elment a kedvem ettől az oldaltól:(


2011. jan. 25. 13:20
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
még csak annyit hogy soha senkit meg nem kérdeztem semmiről, és sose fogok, mert ÉN MINDENT TUDOK!, úgy születtem asszem...
2011. jan. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
72%

Én igenis szuperanyának érzem magam! Rengeteg szakirodalmat olvastam a témában, meghallgattam az idősebb generációt is, és megfogalmaztam magamban egy szisztémát, ami alapján szeretném nevelni a kislányomat. Időközben a család néhány tagja megkérdőjelezte a nevelési elveimet, mára viszont belátták hogy igazam van és jól csinálom amit csinálok. Nem is kell bizonygatnom semmit, a gyerekem egyértelműen igazolja döntéseim helyességét.

Én nem szoktam senkinek osztani az igét, max. a tapasztalataimat osztom meg másokkal, ami nem irányadó, csak egy újabb alternatíva. És sosem szoktam kioktató, sértő hangnemben fogalmazni.

2011. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Az anyaság nem csak abban nyilvánul meg,hogy ki hogyan viselkedik a gyerekével,hanem egész emberi mivoltában,abban is,ahogyan másokhoz viszonyul,hisz így(is) mutat példát gyermekének.Kérdésedre válaszolva:igen,itt csak szuperanyukák vannak,legalábbis hiszik ezt ők magukról,miközben elviselhetetlenül arrogánsak és agresszívak mindennel és mindenkivel szemben.Nagyjából sejtem hogy ki,kik lehetnek az a 2-3 ember,aki megadja az alaphangot az egész társaságban.Hála istennek már leszoktam az idejárogatásról,nem érdekel az oldal,tök jó érzés hogy nem tapasztalom ezt a fajta viselkedést nap mint nap.Röhej és szánalmas az egész.:D
2011. febr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!