Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok a Besafe iZi Kid X3 Isofix gyermekülésről?

Figyelt kérdés
Ez menetiránynak háttal beköthető ülés 18 kg-ig, csak az a dilemmám, hogy hogyan fér el egy 2-4 éves gyermek lába az autó ülésének háttámlájától? Mennyire kényelmes ez neki? Ez, illetve a Besafe iZi Comfort X3 Isofix (ez menetiránnyal szemben köthető be) között vacillálunk.
2011. jan. 24. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Az Izi Comfort x3-at vedd meg!Mert a másikkal tényleg ez a probléma.Meg az én gyerekem már most is után háttal ülni,nemhogy nagyobb korában...
2011. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!! Ezek szerint Ti iZi Kid-et használtok?! Tudnál írni róla pro-kontra véleményt, mik a tapasztalataitok vele?
2011. jan. 24. 21:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi az Izi Komfort x3-at használjuk, ami menetiránnyal megegyezően köthető be. Szerintem nagyon jó, stabil, és kényelmes ülés. 8 hónaposan raktuk bele a fiamat először, pedig még nem is volt 9 kiló, de a hordozót kinőtte. Imád benne lenni, és nagyon könnyedén dönthető ha elalszik benne. Most így télen kivettük a szűkítőt belőle, hogy ne legyen szűk overállban vagy télikabátban neki. Most 13 hós.
2011. jan. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok!Igen azt használjuk.De egy kicsit megbántam,mert a mazsolám 7 hónapos,unja már nézni a háttámláját a hátsó ülésnek:(!A lába úgy ahogy elfél,mert ahogy van az a kapaszkodó,vagy nem tudom hogy írjam,ami az ülés előtt van ,az a kerek műanyag,na az van a háttámlánál,és amellett megy majd le a lába(elvileg),még kicsi,így nem ér végig az ülőrészen sem:D!De szerintem nem lesz olyan kényelmes neki,minta szembe ülhetne és jobban férne kis lába.Remélem érthető amit leírtam,így visszaolvasva elég kusza:S
2011. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kedves 1., nekem is pont ez a két ellenérv, hogy mennyire lesz neki érdekes folyton a háttámlát nézni, pláne ha már nagyobb, a másik pedig ahogyan korábban írtam, hogy hogyan fér el a lába, szét kell neki tenni oldalra attól a 'fogantyútól'?! (nagyjából tudom hogyan néz ki az ülés, értem, amit írtál:)) És ha pl. 3 évesen, télen, sáros csizmával beül, az mennyire teszi tönkre az ülés kárpitot. Persze az utóbbi a legkevesebb, az ő kényelme és biztonsága az első! Pont a biztonság miatt gondolkodunk az iZi Kid-ben, mert ugye azt mondják háttal kisebb erőhatások érik a fejet, viszont minden más az iZi Comfort mellett szól...
2011. jan. 25. 14:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia!1.vagyok megint.Látod,erre nem is gondoltam,hogy ha majd menni fog,a sáros,havas csizma az ülésre fog csepegni...bassszzzzus....:(((((((((
2011. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, ha okoskodónak fogok tünni, de ezt az ülést nem látom olyan biztonságosnak az oldalvédelem szempontjából. Ha már ennyi pénzt kiadsz egy ülésért mutatok én is egyet amivel mi maximálisan meg vagyunk elégedve. Szintén jó a töréstesztje és a gyerkőc is, aki már lassan 3 éves lesz, nagyon szeret benne ülni és aludni is. És persze az sem hátrány hogy ez költségtakarékosabb, mert 36kg-ig használható.

[link]

Tényleg nem akarok beleszólni a választásodba, hiszen ez a te döntésed, csak gondoltam megnézheted ezt is.

2011. jan. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk isi comfort van, 9-18-kg-ig Imádjuk. A férjem autójában egy vadonat új isofixes, az enyémben a vateráról ugyanez a márka használtan.
2011. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk X1-es van, szuper!
2011. jan. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat, megrendeltük az iZi Comfort Isofixet, remélem jó döntés lesz utólag is.:)

15.34-nek köszi a tanácsot, de igazából nálunk csak a Besafe ülések jöttek szóba. Minden boltban, ahol jártunk, ezt ajánlották, illetve a BabaMama Expon beszéltünk a cég norvég mérnökeivel és jól megnéztük minden szempontból az üléseket és nekem maximálisan biztonságosnak tűntek! Szerintem nincs még egy cég a piacon, mint a Besafe, ami ennyire jó lenne, így már csak a típus volt a kérdéses. És nem szeretnélek egyáltalán megbántani, de szerintem ugyan az az ülés nem lehet ugyan olyan biztonságos egy 1 éves babának és egy 12 éves kiskamasznak is.

2011. jan. 28. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!