Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébi kompot mikortól lehet...

Bébi kompot mikortól lehet használni?

Figyelt kérdés
ha már ül a baba? ha már áll? v mind2? v egyik sem kell? ha már jár?
2011. jan. 22. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
A bébikompot sem a ortopédusok sem a gyógytornászok nem javasolják, sőt nagyon ellenzik. Én nem használnám a helyedben.
2011. jan. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hellovilág ***** válasza:
23%
A bébikomp teljesen felesleges. Ha már ül, akkor hadd gyakorolja azt, felesleges még tartva lépkednie. Ha már járkál, akkor meg minek akadályozni a fejlődését bébikomppal?
2011. jan. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%

Amikor mar kapaszkodva felall.

Mi onantol hasznaltuk,ez kb 6,5-7 honaposan tortent.

hamar megtanult jarni(azt mondjak keslelteti az elindulast)9,5honaposan onnaloan elindult.

Nem sokat volt benne,eppencsak addig mig feltettem a kajat vagy ilyesmi,nem egesz nap abban dekkolt.

2011. jan. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én sem szeretném egész napra abba zárni fiam, de van olyan mikor én pl fröcskölőset sütök...és ha a konyhában is vagyok jön a lábam közé és bohóckodik, hát ilyenkor v sütök, v babázok, és kaptunk kölcsönbe egyet, és ilyenkor raknám csak bele. már elmúlt 7 hós, és feláll, mászik. amúgy nap közben elvan a földön hason, hogy megy ide-oda...úgyis itt vagyok vele, ilyenkor had "járkáljon"...
2011. jan. 22. 09:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már nyugodtan belerakhatod. Egyértelmű, hogy nem egész napra hagyja benne az ember a gyerekét, és én is bizony beleraktam, amikor olyan dolgot kellett csinálnom. Bár az én fiam nagyon is élvezte, szeretett vele száguldozni a lakásban. Sokszor belekéreckedett. Egyébként 8 hónaposan már kapaszkodva járt a bútorok mellett és 11 hónaposan már ment magától.
2011. jan. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Arra az időre tedd járókába vagy etetőszékbe. A bébikomp amellett, hogy drága és felesleges, még ártalmas is, késlelteti a mozgásfejlődést, helytelen mozgásformákat idegez be, és eltünteti a gyerek veszélyérzetét. Azt fogja megszokni, hogy ő nem tud elesni, felborulni.
2011. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
egyik sincs, és mint írtam kölcsönbe kaptam egyet...
2011. jan. 22. 11:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia!Mi 8hónapos kortol használjuk még nemtudott magától ülni csak támasztva de ahogy beleraktuk kis idő mulva már mászott előre,magától ült és felállt.Most 10 hónapos és imád benne lenni persze én is csak akkor rakom bele ha nagyon szükséges,mert amugy a földön mászik,játszik.
2011. jan. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk volt bébikomp és semmi baja nem lett a kisfiamnak tőle! Nem volt benne egész nap akkor szerintem nem árt neki!

10 hónaposan elindult egyedül ugyhogy nem gátolta a járásban!

Az igaz hogy nem érdemes újat venni mert nem tudod kihasználni! Mi újat vettünk a kisfiamnak de nem sokat használta!

Akkor lehet már beletenni ha szépen tartja a kis hátát!

2011. jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sógornőmtől kaptam kölcsön, náluk 3hós a baba, úgyhogy ha mi "kinőljük" megy oda... ő is kölcsön kapta...így semmibe nem kerül, de ha kell van :)
2011. jan. 22. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!