Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy 18 hónapos...

Mitől lehet, hogy 18 hónapos kisfiam lábán a köröm össze-vissza nő?

Figyelt kérdés

A nagyujján felfelé hajlik a körme vége, a kislábujján meg teljesen ráhajlik az ujjacskájára.

Érdemes lenne orvossal megnézetni?

Milyen orvoshoz vigyem ha viszem?


2011. jan. 20. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baja a fiadnak, minden gyerkőcnek általában így nő, az én 1 évesemnek is.

Majd kialakul ez később

2011. jan. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonlókkal küszködök, 15 hósom lábán a kisköröm meg is van vastagodba, a többit se igen tudom vágni mert olyan kuszák, és ráadásul sárgásak is lettek pár hónapja. amikor ezt megláttam (a színét), rohantam bőrgyógyászkoz, akinek az első kérdése az volt, h mennyi s.répát és sütőtököt eszik :) hááát sokat mert imádja. A kuszaságról pedig azt mondta h sok kisgyereknek deformáltak a körmei, az okát nem tudtam meg. Ha mész háziorvoshoz, érdemes megemlíteni.
2011. jan. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!