Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Remélem már nem lesz gond?

Remélem már nem lesz gond?

Figyelt kérdés

fiam két éves. ma lecsúszott a torkán egy kis keksz darab, öklendezett, köhög, aztán utána abbahagyta. Azóta sem köhögött (5 óra körül volt). Ugye már nem lesz belőle gond? ha esetleg a tüdőbe került volna darab, akkor irritálná és köhögne?


egy aggódós anyuka


köszi a válaszokat


2011. jan. 19. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a tüdejébe került volna, akkor arról tudnál... hagy ne mondjam, miért. Nincs semmi baja, ha a közérzete is jó, nem köhög, meg semmi ilyen, akkor semmi baj!
2011. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

azóta nem is köhögött ,eszik iszik futkározik...:)

köszi

2011. jan. 19. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a tüdejébe került volna, akkor fuldokolna!!!

Ne aggodj, biztos hogy lenyelte, és már rég megemésztette! :)

2011. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha a légutakba kerül, de még nem akkora,hogy fulladást okozzon, akkor az orrán keresztül távozik, ha már felköhögni sem tudja. illetve már távozott volna! jó adag nyák kíséretében. ha nagyobb darab, akkor most nem itt írogatnál. de mivel itt vagy, ő meg szépen játszik, akkor az a gyomorba került és nincs semmi gond, nyugi!!
2011. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

biztos hogy nincs semmi baja, nyugodj meg!

egyik ismerősöm kisfiának egy mogyorószem került a tüdejébe, fel kellett vágni a gyereket ! szóval azt észrevennéd, az tuti

2011. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

sziasztok!


köszi a válaszokat! nagyon picike darab volt, öklendezett is, bízom benne hogy feljött. éppen úton voltunk autóval. ő hátul én vezettem.

2011. jan. 19. 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!