Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székesfehérváron melyik...

Székesfehérváron melyik gyógyszertárban veszed a gy. Tári popsikrémet és menyiért egy tégelyt?

Figyelt kérdés
Itt nálunk vidéken nagyon drága -586,-Ft egy tégely-, ha Fehérváron olcsóbb lenne, biztosan odamennék! köszi előre is a válaszokat!
2011. jan. 19. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már meg van a baba akkor az ő nevére írasd fel receptre így még olcsóbb.Én már nem használok gyógyszertárit és nem tudom hol olcsóbb,de az szerintem 90% hogy mindegyikbe lehet kapni.
2011. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, felírattam, és receptre ennyi. Egy másik kérdést is tettem fel ma, szintén a gy.tári popsikrém miatt, mert itt irtó drága. Egy anyuka tanácsolta, hogy városban vegyem meg inkább, mert ő városban 310,-ért veszi. Nálunk 262,-a krém, 262,-keverési díj, 62,- a doboz, ez 586,-Ft, nagyon durvának találom. De ha Fehérváron olcsóbb lenne valahol, akkor ott váltanám ki, bevásárláskor úgyis megyünk.
2011. jan. 19. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!