Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy év körüli babák anyukái!...

Egy év körüli babák anyukái! Szoktatok rászólni a babátokra kissé erélyesebben?

Figyelt kérdés
Nem kiabálásra gondoltam, csak nálam néha előfordul, mikor már több a soknál, és a férjem mindig megjegyzi, hogy jaj nem kéne ilyen ingerülten. Most egész nap ez jár a fejemben, lehet igaza van, de mi anyukák is emberek vagyunk idegrendszerrel ellátva, ami egy idő után természetes hogy fárad.Mondom, nem ráordítok, megverem, csak egy kissé nyomatékosabban rászólok. ez bűn?
2011. jan. 19. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem bűn. Ha nem fegyelmezed,akkor később nem fog hallgatn i rád.
2011. jan. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia. én is szoktam rászólni a lányomra erőteljesebben. néha muszály, mert egyszerűen megérti amit mondok neki, de "nincs kedve" szótfogadni.

nekem is volt olyan hogy az idegeimen táncolt, a férjem meg nyugiba gépezett a szobában. azt hittem felrobbanok.

ez nem bűn.

2011. jan. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hagyd a férjeddel 2-3 napra. akkor kiderül, hogy ki szólna erélyesebben. nem bántottad, csak tisztáztad a szabályokat. utána már biztos értett a szóból. a gyerekek nem buták, csak szeretik feszegetni a határokat:)
2011. jan. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kisnita ***** válasza:
Szerintem az lenne a bűn ha mindent ráhagynám. A párom mindent megenged a gyereknek és ő ezt szépen ki is használja. Tudja, hogy ha apa hazaér akkor egy teljesen más világ nyílik ki előtte amiben szabad belenyúlkálni a felmosóvödörbe meg szabad az asztalra mászni meg a számítógépet nyomkodni, mert apa úgy se szól rá. Na ilyenkor jövök és mind a kettőt megnevelem :D Nem ordítom le a gyerek haját, de igen is leveszem az asztalról ha rámászik meg nem hagyom neki, hogy a hülyeséget csinálja. Inkább most sírjon mint később akkor ha elüti az autó.
2011. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattatok4 Nálunk is ez van, apa este jön haza, mikor már ált. a vacsi van, és mikor összevissza forog a székben, meg dobja le a kaját a földre, jó hogy megnevelem, és akkor jön apa, hogy ne így beszéljek már velük. Csak én egész nap egyedül vagyok velük (ikrek ráadásul) és azért estére már eléggé elfáradnak az idegeim is. ekkor átadom neki az etetést, én meg fellélegzem. DE szoktam neki ajánlani, hogy próbáljuk ki, ő egész nap velük egyedül. :)
2011. jan. 19. 10:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!