Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kamillás homeopátiás bogyót,...

A kamillás homeopátiás bogyót, mikor adjátok a babának? 7 hetes a babám hány golyót lehet feloldani neki? (Chamomilla vulgaris)

Figyelt kérdés
Eddig 2 golyót oldottam fel 5 ml vizben és kaja után adtam neki, de olyan rossz, hogy ha elalszik akkor fel kell kelteni, hogy megigya.Mi történne akkor ha kaja közben adnám neki?
2011. jan. 19. 07:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Mire adod ezt neki?


A homeopátiás bogyókat egyébként étkezés előtt vagy után negyed órával-20 perccel kell adni. Tehát előtte is lehet. Egyébként meg én úgy tudom, hogy 5 golyó az alap adag a homeós bogyókból, nem kettő.

2011. jan. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hasfájásra adom neki.Az infacol nem jött be a gripe watertól nagyon bukós lett.Nekem a patikus mondta a 2 bogyót mert még csak 7 hetes.akkor adhatok neki 5 bogyót?Az a baj a kaja előtti adagolással, hogy őt a pocija kelti de nagyon és nem hiszem, hogy ébredés után még 20 percet kibírna.
2011. jan. 19. 08:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!