Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történik ha nem adok...

Mi történik ha nem adok vigantolt a 8hós fiamnak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Mármint hogy egyáltalán? Vagy csak pár napig? Ha csak pár napig nem kapja, akkor nincs baj. De hosszú távon MUSZÁJ adni, csontképzéshez nagyon fontos. Nézz utána az angolkór nevű betegségnek, ezt okozza a D-vitamin hiánya.
2011. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Adnám én,de egyszerűen október óta próbálok venni,de nincs a patikában...
2011. jan. 18. 22:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Írass fel tablettás D-vitamint. D3 Fresenius a neve, én kezdettől fogva ezt adom a kisfiamnak, nálunk ezt írja fel a doki, nem a Vigantolt (állítólag ez jobban felszívódik).
2011. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
D vitamin hiánya lesz.
2011. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

22:22-es válaszoló:

Köszönöm,erről nem is hallottam,holnap megyek is a dokinkhoz!

2011. jan. 18. 22:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Hol laktok? Nálunk szinte azonnal volt az új kiszerelés Szegeden.
2011. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Másik patika?

Én most öntöttem ki sikeresen egy üveggel, mentem íratni. A gyógyszertárban pedig közölték, hogy 3 hónapja nincs náluk. A párom egy nagyvárosban dolgozik, így ő hozott onnan, lépten-nyomon gyógyszertár van, és már az elsőben kapott.

Ha falun laktok (mint mi), akkor kérj meg valakit, aki esetleg egy közeli nagyvárosba jár, hogy hozzon onnan.

2011. jan. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1 éves koráig nagyon fontos a D vitamin, utána csak a téli hónapokban kell adni. Nem tudom és ahogyan kiírattam az orvossal, mentem megvenni és volt a patikában, de nézd meg több helyen, mert nagyon fontos a babád egészséges fejlődéséhez! Október óta nem kapott D vitamint?
2011. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most nem történik semmi ha nem adod neki, a hiánya később jelentkezik.

Akkor ahol élsz, senki nem tud adni Vigantolt a gyerekének???? Én szólnék a gyerekorvosnak!! Vagy kérj segítséget attól, aki könnyebben beszerzi.

2011. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőhöz. Egyébként pontosan a téli hónapokban a legfontosabb!!!! Velem még terhesség alatt is szedették!
2011. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!