Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapesti anyukák, Ti forraljá...

Budapesti anyukák, Ti forraljátok a csapvizet 1 év körüli babáitoknak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, én 2 éves korig forraltam, vagy Szentkirályit adtam neki.
2011. jan. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi is forraljuk igaz még csak 4 hós a babám, de egy évesen is biztosan fogom forralni vagy én is a szentkirályit adnám.
2011. jan. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb 15 hóig forraltam, aztán átszoktattam a sima csapvízre. Nem egyik napról a másikra adtam a csapvizet, hanem először elfeleztem, aztán egyre kevesebb forralt vizet adtam, kb 2 hét alatt.
2011. jan. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A tápszerhez, teához forralom. Már megszokásból is.

Ha csak vizet iszik vagy maradt a forralt vízből és azt adom neki, mikor lehűlt, vagy van vízszűrő kancsónk, abból adok neki. Általában teát iszik egy csőröspohárral, (cukor minden nélkül, csipkebogyót vagy pickwick gyerekteát) ha elfogy, akkor jön a víz. Szerintem már lehet neki adni forralatlanul, néha szoktam is, hogy szokja, de valahogy így szoktuk meg. Az én teámhoz is forralom a vizet, akkor is marad neki.

2011. jan. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én kezdettöl mikrózom (30 mp) és attól sem lett még semmi baja...
2011. jan. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! 13 hós a babám.Kb.1 hete nem forralom a teához a csapvizet.És minden okés:)Nincs semmi baja tőle!
2011. jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8 hós nem forralom. A Bp.-i víz nagyon jó minőségű.
2011. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!