Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek tapasztalata,...

Van valakinek tapasztalata, véleménye Raf-pol king babakocsiról?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasonlít a Kunerthez, ami nekünk nem jött be. Nagyon nehéz! Télre jó, mert védi a gyereket, de nyáron csak szenvednél vele, mint ahogy mi is.
2011. jan. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 2 hét után kivágtam!Nagy,nehéz,irányíthatatlan:(!Vegyél inkább valami könnyű aluvázas,bolygósítható kerekes babakocsit!
2011. jan. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, és mi meg vagyunk elégedve. Az igaz, hogy nehéz, de mi föld úton lakunk, és ide ez a jó. Ha bkv-nom kéne, akkor azért nem ilyet vennék.
2011. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Én is csak azt tudom mondani mint az elöttem író.Ha nem kell tömegközlekedj vele emeletre cipelni akkor tökéletes!Igaz nekünk kunert van de egy és ugyanaz a kettő.Kisfiam tökéletesen elfér benne kifejezettem szeretem a nagy kerekeit és nekem egyálltalán nem hiányzik a bolygós kerék.Nincs olyan ahol ne tudnék elmenni vele ,igaz az auto csomagtartójába éppenhogy befér(ford focus).Most,hogy jó idő volt pár napig rengeteg ilyen babaocsit láttam mifelénk és eddig senki panaszkodott rá.

2011. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Brigitta04 ***** válasza:

kimaradt egypár betü meg szó nézzétek el nekem:)

Szóval senki sem panaszkodott rá!

2011. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!