Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos kisfiamnak, hogy...

13 hónapos kisfiamnak, hogy készítsek sóskát?

Figyelt kérdés

13 hónapos kisfiamnak sóskát készítenék fagyasztott püréből,de még sose főztem sóskát.

Leírnátok a receptet,hogy készítsem el?


2011. jan. 14. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

En boltibol meg nem csinaltam, csak frissbol, de azt ugy, hogy aprora daraboltam a soskat, pici olajon megfuttattam,dinszteltem. Fott krumplit+ a levebol egy kicsit hozzatettem, ja meg egy-ket kanak joghurtot. Ha tul savanykas, akkor banant szoktam beletorni.

Magunknak ugy keszitem, hogy miutan megdinszteltem a soskat, felontom vizes tejjel, felforralom, majd teszek bele lisztes habarast. Ha mar bevezetted a tejet a kisfiadnal, akkor igy is keszitheted.

2011. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a felolvadt pürét meghintem egy kis liszttel, teszek hozzá csipet sót, és a savanyúságától függően cukrot, majd felöntöm egy kis tejszínnel. 13 hónapos babának már mehet így nyugodtan.
2011. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pici vízzel olvasztom fel a sóskát, nagyon kevés lisztes habarással sűrítem be. Pici cukor és kész.
2011. jan. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!