Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tobben irjatok, hogy a babatok...

Tobben irjatok, hogy a babatoknak uveges kajat adtok? Leirnatok nekem, hogy pontosan milyet szoktatok es hany honapos kortol javasolt! Koszonom szepen!

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom az üveges bébiételben csak a gyümölcsöset eszi meg.

Hipp-es, Kecskeméti-s, Nestlé-s 4-6-8 hónapos kortól valót.

2011. jan. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én lányom meg csak a fözelékeket ette üvegesből.most már elmult 1 éves.de csak az egyszerü kajákat ette meg.paradicsomos krumpli.alma csirkehussal.ami egy kicsit pikánsabb volt azt nem.pulykás borju husos meg hasonló nem kellett.én kecskemétit vettem.mert az olcsobb.4 hós kortol az alap zöldségek vannak csak.utánna már havi szinten változik.husosabb ,tésztásabb,darabosabb.
2011. jan. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

6 hónaposan kezdtük a kóstolgatást (anyatejes baba). Amíg csak keveset evett, addig Kecsekméti és Hipp üvegeset adtam neki, beletelt három napba is, mire megevett egyet. A kedvence a cukkinifőzelék, de minden zöldségeset szívesen eszik, mivel mi zöldséggel kezdtük a hozzátáplálást, nem gyümölccsel.


Azóta főzök neki, amióta napi egy üvegre emelkedett az adagja.

2011. jan. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

koszonom a segitseget, aranyosak vagytok!

Minden jot Mindenkinek!

2011. jan. 14. 09:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!