Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a tescos...

Mi a véleményetek a tescos Baby essentials pelusról? Zöld színű. Most épp akciós lesz, azért érdekelne.

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó! Mi hónapok óta ezt használjuk,sosem volt "baleset" sok más pelussal ellentétben!

Én személy szerint nagyon meg vagyok elégedve vele!

Mikortól lesz akcióban és mennyi lesz az ára!Mert vennék én is!

2011. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó! Nagyon sokáig azt használtuk, igazából azért tértünk le róla, mert sokszor a libero akcoóban olcsóbb volt,mint ez a zöld :) De ha most akciós lesz, mi is veszünk.
2011. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most péntektől lesz akciós, 2.000.- Ft. 37 Ft/db.
2011. jan. 12. 18:00
 4/9 Nigra ***** válasza:
mi is használjuk, nagyon szeretjük. 14-től 20.-ig lesz akcios, 1999ft/csomag
2011. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi 2 hónapja használjuk és nekünk is nagyon bevált.Majdnem olyan mint a Pampers.Nálunk is most akciózza a Tesco.14-20ig lesz akcióba 1999.-/cs

Mi is veszünk egy pár csomaggal:)

2011. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nigra ***** válasza:
na a kérdezõ megelőzött :) amúgy meg egy csomó más babacucc is akcios lesz. komp, törlőkendő, fürdető, avent varázsitató
2011. jan. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Sokáig nem mertem kiprobálni ezt a pelust.Az útolsó akciónál(akkor is 2000 Ft volt)vettem.Nagyon kellemesen csalódtam benne!!!!!!!Soha semmi baleset nem volt vele.Hasonlitani én nem hasonlitanám egyik pelushoz sem mert én ennek nem látom értelmét.A lényeg nekünk tökéletesen bevál!:)Igaz pont most vettem pelust de szerintem 1-2 csomaggal betárazok:)

2011. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia!

én Libero és Pampers párti vagyok ezeket haszálom ált de ha akciós mint most lesz akkor meg szoktam venni, nem annyira szuper mint a másik kettő de az akciós árát megéri az tuti!

2011. jan. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kipróbáljuk!
2011. jan. 13. 09:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!