Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valamilyen nyugtató babáknak?

Van valamilyen nyugtató babáknak?

Figyelt kérdés
Lányom 1 éves és eleve egy ideges típus, de most voltunk kórházban és ez teljesen kikészítette.Egyik pillanatról a másikra elkezd sírni, semmivel nem lehet megnyugtatni , utána egyik pillanatról a másikra abbahagyja és alszik tovább.De volt olyan a kórházban, hogy órakát sírt, hisztizett.nagyon borzasztó ezt látni, igazából le sem tudom írni?Tudtok valamilyen homeopátiás "nyugtatót" vagy kúpot vagy bármit?Köszönöm.
2011. jan. 11. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem szorong valamiért? Nem érte trauma egészen pici, talán magzatkorában? Nem idegeskedtél sokat a terhesség alatt?

Szorongás és alvászavar ellen: Sedatif PC bukális tablettát kellene vízben feloldani. 1-2 szemet naponta (egyesével), és lefekvés előtt egyet.

2011. jan. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire nyugtatná meg én a szobájában levő textil mobilra szoktam levendula olajat csepegtetni.
2011. jan. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából az apukája ilyen ideges típus, szerintem tőle örökölte, de mondom ez a kórház teljesen kikészítette.Minden vizsgálatnál ordított még olyannál is,aminél hozzá sem értek csak ülnie kellett az ölemben.Remélem egy pár nap és itthon egyre jobban meg fog nyugodni.Köszi a válaszokat!!!
2011. jan. 11. 07:45
 4/5 anonim ***** válasza:
én sok barokk zenét halgatnék vele, énekelnék neki. és illóolajat párologtatnék. pl.levendula, citromfű.
2011. jan. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anniebianca ***** válasza:
Teljesen érthető, hogy a kórház felzaklatta, szerintem ezt az idő oldja csak meg. Eltelik pár nap vagy hét, rájön hogy itthon van, biztonságban, anyával-apával, és visszaáll a rend. Mi a karácsonyi rokonlátogatásokkal szívtuk meg így, túl sok volt neki az ismeretlen ismerős, kézről-kézre adták, új ingerek, játékok, környezet, és az éjszakáinkat bő 1 hétre pokollá változtatta. Aztán visszaálltak az ünnepek utáni hétköznapok, magunkban voltunk itthon, és a héten már minden a régi.:)
2011. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!