Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 cm-es talpacskára túl nagy...

12 cm-es talpacskára túl nagy ha 13 cm-es cipőt veszek? Nem téli cipő szóval nem kell vastag zoknival számolni.

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha dísznek kell, akkor nem. Ha járni is kellene benne a gyerknek, akkor nagy.
2011. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát köszi, nyilván nem dísznek kell...:/

Csak úgy olvastam hogy ne pontosan akkora legyen a cipő mint a lába, szóval a 12 cm-es belső talphosszú cipő az kicsi lenne.

2011. jan. 9. 12:58
 3/7 anonim ***** válasza:
A díszt nem úgy értettem, hogy polcra. :D Bocsánat, nem jutott eszembe a kocsicipő kifejezés.
2011. jan. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja értem. Nem kocsicipőnek lesz hanem járósnak.
2011. jan. 9. 13:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy fél cm hely kell ahhoz, hogy kényelmes legyen. Az 1 cm kicsit sok, de adj rá kicsit vastagabb zoknit most, aztán hamarosan belenő. Az a plusz fél cm nem olyan sok!
2011. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pedig nem sok! Legalább 7 mm-el kell nagyobb cipő a talpánál! Kell hely a lábujjak mozgásának és kell hely a növekedésnek is,ha nem akar az ember hetente új cipőt.

Szóval legalább 1 cm-rel kell,hogy nagyobb legyen.

Sokan 1 ujjnyit mondanak,az is legalább 1 cm.

Itt olvasd el:

[link]

2011. jan. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is ezt olvastam (6-9 mm hely) meg amúgy is olyan furcsa, mert ugyanannál az UK méretnél más más adatot találok. Tehát van ahol a 4-es méretet 12.5 nek írják, máshol meg 13-nak...
2011. jan. 9. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!