Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyekőcötöknek írtak...

1 éves gyekőcötöknek írtak már fel inhalációs pipát?

Figyelt kérdés
Tudtátok használni rendesen? Nekünk hétfő óta van, de nem tudom hogy lemegy-e a kis tüdejébe rendesen. Mondanátok tippeket hogy használjam hogy jó legyen?
2011. jan. 8. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Már 8 hónaposnak is írnak. Kell venni egy tejfölös dobozt, annak az oldalába vágni egy akkora lyukat, hogy a pipa része épp beleférjen. A dobozt úgy kell az arcára tenni, hogy eltakarja a száját és az arcát is és belefújni kettőt. Így a dobozból vesz levegőt és lejut a hatóanyag is. Nektek nem mondta el az orvos hogy kell használni? :O
2011. jan. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
baby inhalert nem írt hozzá?
2011. jan. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem írt, de ezt a tejfölös dobozt kipróbálom, köszi az ötletet.
2011. jan. 8. 11:19
 4/4 anonim ***** válasza:
09:16 vagyok, bocs, helyesbítek: úgy kell az arcára tenni a dobozt, hogy az orrát és a száját is eltakarja. talán picit félreérthetően fogalmaztam. lényeg, hogy abból vegyen levegőt 3-4x.doki szerint az sem baj, ha sír, mert akkor mélyebbet lélegzik. sok sikert és jobbulást!
2011. jan. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!