Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan, hogy az első...

Létezik olyan, hogy az első baba nehéz, a másik meg könnyű?

Figyelt kérdés
Persze nem a súlyukra értem. :))))
2011. jan. 7. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy érted:)
2011. jan. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a teherbeesésre gondolsz, létezik, ha szülésre, akkor még inkább.
2011. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát ...úgy értettem, hogy az elsővel nehéz, mert nem alszik, sírós, hasfájós, kínszenvedés amíg kijönnek a fogai, nagyon anyás, sokat kell vele foglalkozni, a 2. meg pont az ellentéte?...így értettem. van erre ilyen kifejezés, hogy könnyű baba meg nehéz baba. elnézést ha nem voltam világos.
2011. jan. 7. 12:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Tapasztalatom még nincs benne, mert egy babám van még,de sokszor hallani ilyet, hogy teljesen másképp fejlődtek, az egyik több törődést igényelt, stb. Minden baba más, még akkor is ha testvérek.
2011. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első igazi kétemberes baba volt, egy perc nyugtom sem volt. A másodiknál néha elszégyeltem magam, hogy 1 órája rá sem néztem, olyan jól elvolt. A 3. megint jobban igényelte a figyelmet, de az elsőt nem érte utol. A 4. délelőtt jól elvan velem, nem követelőzik, nem nyafog, de ha hazaérnek a tesók a suliból, le sem száll róluk.
2011. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ó,akkor van remény. :) (van egy 2 éves kislányom, most már könnyebb vele, de az eleje az elég fárasztó volt, hogy úgy mondjam...és 7 hetes terhes vagyok).

köszi a válaszokat! :)

2011. jan. 7. 13:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első nekem is ölbebaba volt. Állandóan rajtam lógott volna, míg a második inkább szemlélődős típus volt. Elnézegetett a kiságyból, etetőszékből egy hang nélkül. Ezt követően a 3. még az elsőn is túltett pörgésben :)
2011. jan. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van az a boxoló srác-nem jut eszembe a neve-van már egy kislánya és amikor megszületett a második nyilatkozott a tévében, hogy őt átverték mert azt mondták a második csendbe lesz meg nyugodtabb és aludni fog erre ő is sír:) Ez annyira megmaradt bennem:)Én nem akarok másikat iszonyat fáradt vagyok nem tudom mit csinálnék pl. most, hogy van fél órám amíg alszik a 11 hós babám ,és most ülhetnék le a másikkal csendben játszani..ááá megőrülnék.
2011. jan. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem két nagyon könnyű gyerekem van, reménykedem benne, hogy a harmadik is az lesz.
2011. jan. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!