Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem reggelizik 13...

Miért nem reggelizik 13 hónapos fiam? Ma is csak egy fél banánt evett meg.

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajnalban kap tejpépet vagy valami más folyékonyat? Azért kérdezem, mert az én 13 hósom hajnalban 6 körül iszik kb. 2 dl babatejet, aztán olyan fél 9 körül van reggeli, és ő sem eszik valami fényesen ilyenkor. Arra gondolok, talán ez lehet az oka.
2011. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nigra ***** válasza:
Én csak az egy szem drágámból tudok kiindulni. Ő általában 7és 8 között kel, de fél óra, óráig nem akar enni. Ilyenkor még ébredezik. Mondjuk ilyen vagyok én is. Felkelek és egy óráig én se vagyok éhes. :) Ez is egy opció. :)
2011. jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!nem kap semmit hajnalban.reggel fél 7 körül kel és fél 8 körül reggelizünk.
2011. jan. 7. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:
2 éves lányom sem reggelizik. Anno, úgy 1 éves kora körül még eszegetett a reggeli tejci után, de mostanában egyáltalán nem reggelizik. A reggeli tejciadag és az ebéd között max. gyümölcsöt eszik (1 alma, vagy egy banán), esetleg egy Dörmi kismackót, szóval, délelőtt szinte semmit.
2011. jan. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!