Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kancsal az 5 hónapos kicsi...

Kancsal az 5 hónapos kicsi fiam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, mintha a bal szeme egy kicsit befelé nézne. De elég érdekes,mert ha szemben állok vele, akkor egyenes áll mind a 2 szeme, de amint oldalra néz, már látom is,hogy nem egyformán áll. Lehet ezt korrigálni valahogyan? Ha van időd nézd meg a képét. Ide töltöttem fel róla képet. www.picasaweb.google.com/brigi.remusz/

Ha bejött, kattints a saját fotókra és amelyikben a nike cipő van (fő album), abba tettem 3 képet a fiamról. Mi a véleményed?


2011. jan. 6. 21:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szép nagy szemű baba :) Egyik kisfiam is ilyen volt, azt mondták túl nagyok a szemei, és közel ülnek egymáshoz. Ahogy nagyobb lett, kiszélesedett az orrnyerge, és már nem tűnik úgy. Azt figyeld, hogy párhuzamosan mozognak-e a szemgolyói. Bár, ha kérsz időpontot a gyerekszemészetre, azzal nem ártasz neki. Mi is mentünk orvoshoz, fél évente ellenőrzi. Viszont megmutattuk az iker tesót is, és kiderült hogy neki szemüveg kell majd, mert nem fog jól látni messzire. Érdemes megnézetned.
2011. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Az én lányom is csak akkor kancsal, amikor nem teljesen szembe néz, és másfél évesen vittem dokihoz, aki jól lecseszett miért nem mentünk előbb!! Rögtön szemüveget kapott, állandó viseletre. Én is többször mutattam a gyerekorvosnak, aki csak legyintett, nem vészes címszóval, de már nem is látott rendesen mire szemészhez vittem. Szerintem minél előbb mutasd meg, max. azt mondja, hogy vidd vissza pár hónap múlva, de ha romlik a látása, azt sokkal nehezebb korrigálni, mint időben kezelni.
2011. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!