Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kancsal az 5 hónapos kicsi...

Kancsal az 5 hónapos kicsi fiam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, mintha a bal szeme egy kicsit befelé nézne. De elég érdekes,mert ha szemben állok vele, akkor egyenes áll mind a 2 szeme, de amint oldalra néz, már látom is,hogy nem egyformán áll. Lehet ezt korrigálni valahogyan? Ha van időd nézd meg a képét. Ide töltöttem fel róla képet. www.picasaweb.google.com/brigi.remusz/

Ha bejött, kattints a saját fotókra és amelyikben a nike cipő van (fő album), abba tettem 3 képet a fiamról. Mi a véleményed?


2011. jan. 6. 21:50
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Letöröltem a lány ruhákat és helyette ott vannak a képek.
2011. jan. 6. 22:35
 12/22 A kérdező kommentje:
légyszí, most próbáld meg.már nincsenek lány ruhák
2011. jan. 6. 22:37
 13/22 anonim ***** válasza:
én vagyok: szerintem nem kancsal. az egyik azt hiszem 4.képen a bal szeme bentebb áll picit, na de kinek egyforma még ilyenkor?ez csak kb 2mm-es közelség, az semmi...Lehet csak pont készült arrébb nézni valamire mire lefotóztad... na ugyanígy volt mondom a barátnőmék kisfia, de nekem nem tünt fel csak mikor mondta, de még akkor is jó sokáig kellett néznem hogy beleképzeljek valamit (mert még most sem látom). 1 éves koráig kinövik 99%-ban. Nem lesz itt semmi gond, nyugi :)
2011. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
átnéztem megint a képeket és az első meg teljesen szimmetrikus..
2011. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Mostmár megyek aludni, 2 gyerekünk van nekünk is, elég fárasztó egy nap. Ők már alszanak :) Jó éjt és ne félj, ne aggódj :)

Szia. Edina

2011. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
köszi,most egy kicsit megnyugodtam. bátyám kancsal és félek,hogy esteleg jobban az lesz.
2011. jan. 6. 22:42
 17/22 A kérdező kommentje:
köszi, szia
2011. jan. 6. 22:45
 18/22 anonim ***** válasza:

na méág visszanéztem írtál-e és most olvastam el a kommentet és látom hogy írtad a "bal" jelzőt. én is ott vettem észre, de ez nem jelent semmit. Így van, amerre nézett, amerre elmozdult a szeme az bentebb van picit, de mondom kinövi :)

Na mostmár tényleg megyek.

2011. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
vagyis a fő kérdést olvastam el elejétől és láttam hogy azt írtad, hogy a bal szemét furcsálod. Jaj remélem érted, igaz kicsit már összevisszaságnak tűnik, de egyről beszélünk.
2011. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
bocsi az offert! en csak azt szeretnem mondani hogy nagyon edi a kisfiu!!! olyan kis puszizsakocska!! jaj de jot lehetne rajta dogonyozni! (nekem meg nincs, de ha minden igaz mar csak 7 het es itt lesz nekunk is) minden jot nektek!
2011. jan. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!