Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes Kisfiam elég sokat...

6 hetes Kisfiam elég sokat alszik "nyitott szemmel", úgymond "alfázik". Más baba is szokott? Nyitva a szeme, de nincs fent, látszik, hogy álmodik.

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, szoktak így aludni a manók. Én azt mondtam "vizsgálja az álmát". Ha finoman végighúzod az ujjad a homlokától lefelé az orrán, akkor becsukja a szemét. Próbáld ki! Vagy ha csak félszemmel kukucskál, akkor a szemöldöke vonalát simítsd meg. Öt-hat hónapos korára majd megtanulja rendesen becsukni a kis szemét.

2009. jan. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Működik, amit írtál! :)
2009. jan. 30. 08:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy látszik minden baba már! Az én fiam is nyitott szemmel alszik, sött látszik hogy lesekszik a kis szemhélya alól. Képes egész éjjel így aludni. Próbáltam én is simogatni, de akkor azonnal felriadt és ilyenkor órákig nem aludt el. Mivel nem okoz semmi problémát nála, bár engem kicsit nyugtalanitt, de hagyom úgy aludni. A kezdetektöl így van és mamár 5 hónaposak vagyunk. Egyébként ikrek és az ikertesónál érdekes módon nincs ilyen probléma. XD
2010. júl. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!