Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatom eggyütt az Espumisant...

Adhatom eggyütt az Espumisant és a papaverines görcsoldót?

Figyelt kérdés
Úgy tudom az egyiknek nincs köze a másikhoz,és szeretném ha a babám nyugodtan aludna,és igy estére akkor beadnám neki mindkettőt
2011. jan. 6. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

huu én nem keverném.igaz a papaverint nem ismerem, de nekem anno a dokim azt mondta az espumisant ne keverjem...szóval szerintem ne add együtt.

Amúgy nem hatásos az espumisan?tudom mindenkinek más jön be, leírom nekünk mi volt jó.Én ittam édeskömény teát, nagyon jókat pukizott tőle.Persze csak akkor működik ha szopiztatsz.

2011. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jól tudod, az egyiknek nincs köze a másikhoz. Nekem küéön kiemelte az orvos, hogy mindkettőt adjam, mert más a hatásuk. A papaverines oldat csak nyugtató hatású, az Espumisan meg a szeleket hajtja a belekből.


Én is adtam mindkettőt egyszerre, és nem lett belőle baj.

2011. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, ugyanúgy ha gyógyszert vagy többféle bitamint kell adni, azokat sem aprózom el, hanem beadom egyszerre. Egyedül az antibiotikum meg a Normaflore között hagyok két órát, de ott kell is, hogy a Normalfore-ban lévő baktériumok életben tudjanak maradni.
2011. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok köszi szépen,be is adtam neki!:)
2011. jan. 6. 19:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!