Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen vettetek a...

Mennyi idősen vettetek a piciknek cipőt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor stabilan ment 13 hónapos volt.
2011. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, napról-napra egyre többet megy már kapaszkodás nélkül, már 4-5 métert is. Lassan 1 éves lesz, gondolom csizmát még nem érdemes venni, pár hónap még kell, hogy az utcán is járjon. Kíváncsi vagyok én is a tapasztalatokra.
2011. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdett bútorok mellett sétálni (10 hónaposan), akkor vettünk neki, hogy szokja a kemény talpú cipőt. Fél hónap múlva már önállóan járt, úgyhogy amúgy is vennünk kellett volna neki :)

15 hónapos baba anyukája

2011. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok, remélem még írnak, én is ma gondolkoztam ezen, hogy mikor kellene venni, nekünk puhatalpú van, de én otthonra nem adok rá, babakocsiban használtuk ősszel, szerintem most télre még nem kell, mert elég sokszor még mászik is még, nem örülnék, ha esetleg a latyakban leülne az utcán, én ott még nem engedném igazán járni, majd tavasszal. Van egy kocsi-csizmánk, de az mindig lecsúszik, szóval én magasszárút se mernék venni neki, a félcipők fentmaradnak a lábán.
2011. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

bocsi, off leszek:

de pont ezen gondolkodtam ma. 10 hós a lányom, már mindenhol feláll, butor mellett ügyesen lépeget, meg ha fogjuk a kezét akkor is. Egyedül még nem. Itthon nincs gond, cipő nélkül van, de anyuéknál hideg a föld, és muszáj lerakni mert elég egyértelmüen kifejezi, hogy le akar menni, fékszelkődik, eltolja magát, stb.

szoval ezen dillemmázok, hogy mikor.

2011. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok, az utolsónak írnám, hogy én a harisnyára szoktam adni szilikonos talpú zoknit, nálunk is sok a járólap, ami elég hideg, de így nem fázik a lába.

De egyébként én úgy tudom, hogy puha talpú cipőt javasolnak, vagy legalábbis minél hajlékonyabbat.


[link]

2011. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első cipője kb. 10 hósan, amikor bútorok mellett járkált már. Rá 1 hónapra kapta a téli csizmát és egy hótaposót.
2011. jan. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb. 10 hósan. Nálunk az volt a legnagyobb probléma, hogy hideg a kő, Őbabasága viszont nem tűri a zoknit, mindig lehúzta, muszáj volt venni egy szandált bentre, így a zokni is fennmaradt. :)
2011. jan. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!