Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 hós lányom semmi nem köti...

8,5 hós lányom semmi nem köti le, az ébrenléti idők csak nyűglődéssel telnek. Más is van így? Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Még nem mászik, se nem áll, csak kúszik hátra meg körbe-körbe. Már egész jól ül, de úgy sem tudja lekötni magát semmivel, max. 1-2 percig aztán nyafog. Ha mellette vagyok az sem segít adogatom a játékokat énekelek, de ő csak megnézi és eldobálja mintha már dögunalmas lenne az összes neki. Vannak zenélő-nyomkodós játékai, hengerek amik egymásba rakhatók meg egymásra, fisher price akvárium ami zenél ha beledobja a halakat, de még nem érti ezeket a dolgokat hiába mutatom neki csak mindent megrág és eldobja.Szoktam neki kockából tornyot építeni ő ledönti és ennyi, már nem is érdekli. Van babahintája, bébikompja ( utálja ), sehol nincs el sokáig még az etetőszékben sem csak ha adok neki pl. egy darab kiflit vagy piskótát. Szóval már nem tudom hogy töltsem ki a 2,5-3 órát amíg fent van, ráadásul semmit nem tudok tőle csinálni mert ha otthagyom még rosszabb a helyzet. Sokszor még séta közben is nyafizik nem nézelődik mint más kisbaba, a cumit sem fogadja el napközben csak alváshoz. Ez mindíg így marad vagy ha elkezd pl. mászni vagy feláll akkor van esély hogy javul a helyet? Nagyon el vagyok keseredve, minden napunk szenvedés, ráadásul felül 4 foga jön most....
2009. jan. 28. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Ebben a könyvben találsz tippeket, hogy milyen korban mit lehet velük játszani, ami talán érdekli.

2009. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia

valószinű a foga miatt van.legalábbis nálunk is ez van pár hete.állandóan felkéredzkedik."látványosan szenved"próbáljatok kimozdulni sokat-h más ingerek érjék,találkozzon más babákkal-esetleg vidd játszóházba.mi nagy sétákat is teszünk-közben egyfolytában mutogatok neki...

nincs mit tenni-ezt ki kell birni :-(

2009. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!