Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós kislányomnak megnőtt...

10 hós kislányomnak megnőtt az alvásigénye. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
reggel egy órával tovább alszik, és napközben is kb 1-1,5 órával többet alszik mint eddig. (2x alszik napközben) mitől lehet ez?
2011. jan. 4. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vagy valami virus lapang benne vagy valamiért fáradtabb, hagyd aludni ha neki jól esik, ha pedig pár nap mulva észre veszed h semmi baja akkor örülj neki.
2011. jan. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
persze hogy hagyom aludni, csak furcsállom a doglot.
2011. jan. 4. 11:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb. ennyi idős volt a kislányom, amikor szintén ugyanezt vettem rajta észre. Azóta eltelt másfél hónap, és még mindig többet alszik, de nem beteg azóta sem.
2011. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
beteg nem lett, viszont még mindig jóval többet alszik mint szokott.
2011. jan. 7. 11:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja, örülj neki. :-)
2011. jan. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
örülök én nagyon, csak furcsállom a dolgot. Kimondottan rossz alvó volt mindig, és most meg olyan jókat alszik. Igazából arra lennék kiváncsi, hogy hasonló korban más is tapasztalt ilyet? esetleg attól van, hogy nemrég elkezdett mászni, meg felállni? bútor mellett lépeget is. Ezek szinte egyszerre jelentkeztek.
2011. jan. 7. 12:07
 7/12 anonim ***** válasza:
talán jobban elfárad napközben! többet mozog, többet "tanul", most már olyan, mint egy "szivacs", talán ezért kell neki több pihenés. a sok új infót feldolgozni és a többletmozgás is elfárasztja.
2011. jan. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pont most akartam kiírni ezt a kérdést, ugyanígy vagyunk, délelőtt aludt 2 órát és most már alszik is megint , már egy fél órája elaludt. 10 hónapos és egy hete ez megy.
2011. jan. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! En sem tudom a kerdesedre a valaszt, csak gondoltam elmondom, hogy az en fiam is 10 hos es kb 1 hete 3x annyit alszik napkozben , mint eddig. Ejszakat eddig is vegigaludta, de nappal csak 2x fel orat aludt. Ezzel szemben ma is delelott aludt 2 orat es most delutan is alszik mar 1 oraja. Nem latom betegnek, eddig is nagyon nyugis es jokedvu baba volt es most is az.
2011. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk. Már 1 hónapja. Egész nap vagy 6 órát van ébren a gyerek. Újszülött korában nem aludt ennyit. Szerintem most sokat fejlődik, ezért van szüksége több pihenésre.
2011. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!