Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekszobába milyen párásítót...

Gyerekszobába milyen párásítót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most télen szeretném használni,hogy ne legyen száraz a levegő. Nem túl drágát keresek. Tudnátok írni márkát,típust,ami bevált? Előre is köszönöm.
2011. jan. 4. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
A legjobbak az ultrahangos párásítók, de legolcsóbban is 10 ezerbe kerülnek. Ha nem engedhetsz meg ennyit magadnak, akkor javaslom a párologtatót, amit radiátorra/parapetre/kályhára lehet akasztani és vizet kell bele tölteni. Ez is ugyanazt tudja és csak pár 100 ft-ba kerül.
2011. jan. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekünk Tefal baby van, annak is elég húzós az ára. Most viszont nem tudjuk használni mert filtert nem kapok hozzá sehol sem :(

Ezért egy vastagabb tiszta rongyszőnyeg szerűséget vizezek állandóan és teszem a radiátorra. Nagyon jól bevált.

Viszont valószínű egy idő múlva be fog vízkövesedni, remélem büdi nem lesz. Kb 3 hete használjuk így.

2011. jan. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi babymoov hideg párásítót vettünk.Nagyon szeretem mert amellett,hogy mutatós nagyon bevált.Éjszaka jelzőfényként használjuk. Ja és ha majd nagyobbak leszünk illóolajat(kamilla.eukaliptusz) is tudunk az erre kialakított részébe csepektetni.
2011. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a radiátorra tehető "párologtató" van, teljesen bevált, ezért nem vettünk semmilyen készüléket.
2011. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is van 2 db kerámia párásító a radiátoron és tökéletesen megteszi.Az ultrahangosok 10 fölött kezdődnek.
2011. jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy magyar márka Vivamax ultrahangos hidegpárásító. Nagyon jó, csak kemény a víz ezért deszt vizet használunk na abból sok fogy és ezért nem olcsó. De a gép méri a szoba hőmérsékletét és páratartalmát is. 17 ezer volt, de én keresztelőre arany helyett kértem.
2011. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is a vivamax van. Nagyon jó, csak ajánlani tudom. Én találtam a neten egy helyet ahol 15 ezerért vettem.


[link]

2011. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekünk avent van, elég hamar beáll a megfelelő páratartalom vele! Szuper, én szeretem!
2011. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!!
2011. jan. 6. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!