Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Közel 6 hós babámnak kinőtt 2...

Közel 6 hós babámnak kinőtt 2 foga. Szopi alatt ráharap a mellemre. Hogy értessem meg vele, hogy ezt ne tegye?

Figyelt kérdés
rákiabálni, megütni nem akarom, mert félek, hogy a szopitól is elveszi a kedvét. "Simán" elmagyarázva meg egyelőre nincs hatása.
2011. jan. 3. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az én lányomnak már 4 foga volt és amikor ráharapott kivettem a szájából egy picit majd újra vissza.Sikere nem nagyon volt és már egyre jobban fájt a szoptatás így lefejtem és cumisüvegből kapta.
2011. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos én bele estem ebbe a hibába.mert amikor beleharapott én nagyon megijedtem és ő ezt megérezte.egy teljes napig nem kapta be a cicimet.lelkiismeret furdalásom volt,de inkább eltüröm a harapását.:)
2011. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én nyugodt(?) hangom közöltem, hogy fáj és kis időre levettem a ciciről,4 nap alatt megértette, hogy nem jó. Az utolsó ilyen alkalomnál odabújt hozzám, megsimogatta a hátam, mintha bocsánatot kért volna, mert ekkor már az ágy szélén sírtam, annyira fájt. 7 hós múlt ekkor. Szóval kitartás!!!
2011. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!