Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes babának mit lehet...

1 hetes babának mit lehet adni hascsikarásra, hasmenésre?

Figyelt kérdés
Ajánlották az Infacolt, az Espumisan cseppet, és az angol vizet, de nem tudom melyik oldaná meg a problémát, mert állandóan zuborog a gyomra, levegős és a hasa is megy.
2010. dec. 31. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Infacol nagyon jó, espumisan meg kifejezetten görcsoldó hatású. A bélrendszere még nem tökéletes, fejlődnie, érnie kell,nyugi ! Én is adtam ezeket a lányomnak.
2010. dec. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az espumisannak és az Infacolnak ugyanaz a hatóanyaga csak az Infacol ha jól emlékszem narancs ízű és adagolóval kell a baba szájába nyomni az Espumisan pedig banán ízű és italba kell csepegtetni (Tehát ha kizárólag szoptatod ezt nem fogod tudni beadni neki). Az angolvíz pedig ánizsos és nagyon rosszul lehet adagolni. Nekünk az Infacol jött be legjobban hascsikarásra de ha hasmenése is van akkor inkább kérdezd meg a dokitokat.
2010. dec. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Angol vizet betöltött 1 hónapos kor után lehet adni. Inkább infacol, espumisan. Esetleg figyeld meg, hogy azután fáj-e a hasa, hogy te eszel. Lehet, hogy azt nem bírja a kis hasa. Nekünk kb. 2,5 hónapos koráig tartott a kislányomnak.
2010. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
angolvíz a legjobb!!1 nap alatt elmúlt tőle a több hónapos hasfájása a babámnak de nektek ez még korai lenne...
2010. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt nektek kell kipróbálni, hogy melyik lesz a legjobb, babája válogatja. Mi Infacolt adtunk a fiamnak, alig vártam, hogy betöltse az egy hónapos kort és adhassam neki az angol vizet, háát nem kívánom azt az egy napos ordítást senkinek, nekünk nagyon nem jött be, úgyhogy most újra Infacolozunk :).
2010. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!