Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a az oldal ahol...

Melyik az a az oldal ahol érdemes neten pelenkát rendelni?

Figyelt kérdés
és jó minőségű is.köszönöm a válaszokat 25km
2010. dec. 30. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
pelenkafutar.hu
2010. dec. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi innen szoktuk:

[link]

2010. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szia, én azt javaslom, hogy próbálj meg kérni valami mintát mielőtt rendelsz, mert nem biztos hogy bejön a pelus...mi úgy jártunk a liberoval, hogy mindenkitől azt kaptunk mikor megszületett 2 hónapja a kisfiunk, aztán 2 csomaggal ki sem nyitottam, hanem elajándékoztam, annyira nem jött be, minden kifolyt belőle...szóval előbb próbálkozz, mert úgy tudom az ilyen helyekről csak nagy tételben lehet rendelni.
2010. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az utolsóval értek én egyet, azt mondanám, próbálj mintát kérni, vagy barátnőkkel, ismerősökkel, vagy védőnőn keresztül valakikkel közösen rendelni, aztán ha mégsem jönne be, nem buknál olyan nagyot, mert csak nagy tételben rendelhetsz ilyen helyekről. (a liberoból nekünk is minden kifolyt, 2es és 3as méretben is)
2011. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

nem tudom, honnan írsz, ez veszprémi cím

2011. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
www.babyworld.gportal.hu
2011. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!