Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy díszítsük a fát, hogy a...

Hogy díszítsük a fát, hogy a 14 hónapos fiúnk ne lássa?

Figyelt kérdés
Az Ő szobájában lesz a fa,ott van hely,
2010. dec. 24. 07:36
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem apuka, vagy nagyik, vagy valaki vigye el sétálni egy órára délután. szerencsére most nincs hideg, így kint lehet lenni 1 órát, vagy még többet is. az otthonmaradó pedig díszíthet.
2010. dec. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem azt is nagyon élvezné ha együtt díszitenétek fel!
2010. dec. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyik vidéken laknak.Arra gondoltam,hogy apa beleteszi a tartóba,betesszük a gardróbba,és elmennek sétálni.Én addig valahogy becipelem és gyönyörűen feldíszítem.Békés ünnepeket Nektek anyukák és babák!!!
2010. dec. 24. 07:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Én akkor fogom diszíteni amikor alszik, egy ora alatt meg lehet csinálni ha elő vannak készitve a diszek meg minden.
2010. dec. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem mondjuk az apuka vigye elfürdeni míg gyorsan meg nem csinálod a fát :D.

Boldog ünnepeket kívánok!

2010. dec. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lássa? Vond be őt is a díszítésbe.
2010. dec. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem láthatja? Ez már a második kérdés amit olvasok. Szerintem az is egy szertartás, amíg a fát díszítjük. Mi mindig gyerekként fát díszítettünk, aztán ebéd utánra valahogy odakerültek az ajándékok. :) Most mi úgy csináltuk, hogy délelőtt díszítettük a 2 éves gyerkőccel, aztán ebéd, alvás és amíg aludt, addig csempésztük a fa alá az ajándékokat. Szerintem az a misztikusabb része, hogy az ajándék hogy kerül a fa alá, nem az, hogy a fa hogy lesz díszes. Vagy én tudom rosszul, ez máshol nem így szokás? :)
2010. dec. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azert a karacsonyfat jo ha az angyalka hozza,ugy mint az ajandekokat,szerintem:-)
2010. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahány ház annyi szokás. Én sem vagyok az együtt díszítés híve, én imádom nézni ahogy a kislányom szemei csillognak a gyönyörűen feldíszített karácsonyfától és a becsomagolt ajándékoktól. Nem tudnám elképzelni hogy feldíszítjük majd porszívózunk stb stb együtt.

A kérdésre válaszolva, apának kell itt besegíteni, vagy levinni egyet a levegőre addig vagy a másik szobában lefoglalni a picit.

2010. dec. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!