Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitol lehet? 6 honapos kislany...

Mitol lehet? 6 honapos kislanyomnak a puncikajan piros folt jelent meg, es kisse a bore is mas ott, korulotte apro piros pottyok vannak. Mi lehet ez? Mviel tudnam kezelni.

Figyelt kérdés

es meg egy kerdes :)

a ket elso also fog epphogy latszik. Ketto egyszerre bujik ki? letezik?


2010. dec. 22. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
A bnőm kislányánk is ez volt, állítólag a fogától...nekem kicsit furi, de ezt mondta a doki nekik.
2010. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a 7 hós lányomnak van hasonló,neki még a popsija is olyan.Piros,és kis apró pöttyök vannak,hol jobban hol kevésbé.Ő is fogzik,attól van állitólag.A neogranormon kenőcs használ rá.
2010. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyan ilyen volt az én babámnak is csak 1évesen.Nem vittem dokihoz de canestennel kentem szépen el is múlt!Utólag mondtam a dokinőnek.Azt mondta jól csináltam ,és hogy a canestent már újszülötteknek is lehet használni.Mert volt aki itt azt írta akkor nekem hogy canestent nem lehet!
2010. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez sima pelenka kiütés.Ha nem múlik el Sudocreamtől vagy Bepanthentől,akkor lehet kenni Canestennel is.Először be kell kenni Canestennel,és ha azt beitta,rá kell kenni a popsikrémet.A pelenka meleg nedves környezetében a pelenka kiütés elgombásodhat,ezért jó a Canesten.
2010. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, nagyon kedvesek vagytok!!

Kellemes Unnepeket!

2010. dec. 22. 23:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem orvos tud csak biztosat mondani.
2010. dec. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!