Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kislányomnak nincs...

9 hónapos kislányomnak nincs még foga. És nem is akar nőni. Vigyem dokihoz?

Figyelt kérdés
Csak arra lennék kíváncsi, hogy ez még a "normális" kategóriába tartozik, vagy kell már röntgen, hogy megnézzék, hogy mi a helyzet odabent?
2010. dec. 22. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem kell semmiféle röntgen! Mindegyik baba más. Az én kisfiamnak 8 hónaposan jött az első, 9 hónaposan jött ki a második foga... Az unokatestvéremnek 14 hónapos koráig nem jött ki egy foga sem...

Azt mondják minél később jön ki az a fog, annál jobb...

Úgyhogy ne izgulj! Kijönnek azok! :-)

2010. dec. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


az enyém 8 hós, neki sincs még foga, és nem is látom, hogy akarna bújni.

nem hiszem, hogy gond lenne. ha mész a 9 hós tanácsadásra, kérdezz rá az orvostól, de nem fog semmit tenni, ez teljesen normális lehet még.

2010. dec. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vidd sehová, az én kislányom a honap végén lesz 10 honapós és neki is a tegnap bujt ki az első fogacsaka, ne aggodj ez nem jelent semmi gondot.De nekem is megvolt az öröm, mert már én is nagyon vártam azt a fogacskát.
2010. dec. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát jó, akkor nem megyünk sehova. Csak féltem, hogy a fogcsírákkal lehet gond, de látom, nem vagyunk egyedül ezzel :) Köszönöm a hasznos válaszokat! :)
2010. dec. 22. 10:33
 5/13 anonim ***** válasza:
8 honaposak vagyunk es nincs fogunk, sot nem is latszik meg
2010. dec. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kislányom 10 hónapos és két hete jött ki a foga minden előjel nélkül.csak arra lettem figyelmes h vmi koccan és már akkor fehér volt az ínye.Én is aggodtam h Úr Isten fogatlan lesz a lányom és nézzd már kint is van neki.Ki fog nőni hidd el.Amugy én ugy tudom ha 1 éves koráig nincs foga akkor kezdenek vele foglalkozni.Addig meg még van időtök.Boldog Karácsonyt és mihamarabbi fogzást kívánok....
2010. dec. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszönöm, akkor türelmesen várakozok :) Nektek is kellemes ünnepeket kívánok! :)
2010. dec. 22. 11:14
 8/13 anonim ***** válasza:

Nyugi, nekünk majdnem 13 hónapot kellett várni az első fogakra. Akkor viszont egy héten belül három is jött. Hozta a télapó. :)

Hozzáteszem mindenféle tünet nélkül, se láz se semmi, csak napközben kicsit többet cumizott, de ennyi.

Van még időtök. :)

2010. dec. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A kislányomnak 11 hónaposan kezdtek el bújni a fogacskái, de akkor egyszerre 4.12 hónaposan meg volt a felső kettő majd rá 1 hétre az alsó kettő is kibújt.Most 14 és fél hónapos és 5 és fél fogunk van valamint már készülődik még egy.szerintem ha egyszer beindul meg sem fog állni.ezért aztán tényleg ne izgulj.Hozzá kell tennem, hogy nálunk semmiféle jele nem volt a fogzásnak.Ő átaludta az egészet.a rekord alvási ideje:14 óra volt egy huzamban reggelre mind a két fog áttörte az ínyét.
2010. dec. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jaj micsoda történetek :) Nem is gondolná az ember, hogy ennyire mások a babák :) Épp akartam kérdezni, hogy Ti, későn fogzók jobban megszenvedtétek-e, de látom, nem igazán :) Pedig arra gondoltam, hogy addigra megerősödik, megkeményedik az íny, és így talán nehezebben, nagyobb fájdalommal jönnek a fogak. Remélem mi is szerencsések leszünk :) Kellemes ünnepeket mindenkinek! :)
2010. dec. 22. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!