Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás? Egész nap nyűgös volt...

Fogzás? Egész nap nyűgös volt a pici lányom, alig evett, alig aludt (2x15) percet. Általában nyugis, mosolygós, jó alvó.8 hónapos, még nincs foga, én nem látom, hogy jönne. Nem lázas.

Figyelt kérdés

Este próbából bekentem az inyjét Dentinox-Gel-lel, fél óra múlva elfogadott, és jóízüen evett gyümölcsö, majd - meglepetésemre- főzeléket is, aztán jelezte, hogy álmos.

Akkor ez s foga miatt volt?


2010. dec. 21. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát akkor lehet ti vagytok az elsők, akiről hallottam, hogy hatott ez a dentinox. Vagyis hatni szokott nálunk is, kb. 5-10 percre, aztán ki is megy a hatása (magamon is kipróbáltam)

Egyébként persze, lehet jön a foga, akkor is fájhat neki, ha még nem látszik semmi és az is lehet, hogy egyszerre több jön neki. De lehet még front is, vagy rossz napja volt egyszerűen, fájt a pocija, feje stb. (nekünk is szokott) Ha holnap is az lesz, és szintén hat a dentinox, akkor biztos a foga és szerecsések vagytok, hogy nektek hat!

2010. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a foga, nálunk ugyanígy volt, nyűglődött keveset aludt és 3 hét múlva kijött az 2 alsó foga majdnem egyszerre. Nem láttam semmit, csak amikor már áttörte az ínyt. 8 hónaposan jöttek a tünetek és most 9 hónapos, 2 foga van. Most talán felül jön majd, mert be van dagadva neki és megint kicsit nyűgösebb.
2010. dec. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tegnap este megint nyügős volt, be akartam kenni a kis inyjét, amikot éreztem, hogy már szúr a kis fog alul.:)

Köszi a válaszokat.

2010. dec. 23. 11:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!