Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki készített már a babája...

Valaki készített már a babája lábával só-liszt gyurmát? És gyönyörűen ki tudta festeni? Elég nehéz mert egybefolyik. Hohy látszódjanak a lábújjai azt külön kifestettem és úgy a talpát szóval nem egybe.

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
én a só liszt gyurmába raktam ételfestéket
2010. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csináltam. De én nem kevertem bele semmit, hanem amikor megszáradt, akkor metálszínű festékkel festettem be (kreatív boltban lehet kapni) és eszméletlenül jó lett, minden ráncocska látszik a kis talpnyomon. Javaslom ezt a megoldást!
2010. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy készítitek ezt a só-liszt gyurmát? És mi az egész menete? Leírná valaki pontosan? Köszönöm! Bocsánat, h belekérdeztem!
2010. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok

fele-fele arányban liszt és só, majd egy pici víz (annyi hogy gyúrható állaga legyen ezt úgyis érzed majd) és egy nagyon icipici olaj.


Nekünk nagyon szép lett, nem is töredezett be, és valóban a legjobb a metálszínű hobbifesték hozzá.

2010. dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és a lakás legmelegebb helyiségében vagy radiároton pár nap alatt szépen kiszárad
2010. dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!