Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ütögeti, csapkodja a...

Miért ütögeti, csapkodja a fejemet, arcomat 15 hónapos kisfiam? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Fél éves kora után megtanítottuk neki,hogy csak simogatni szabad és szépen,ügyesen le is szokott az ütögetésről.Most kb.1 éves kora óta kezdte újra és mostanára már nagyon idegesít és mégjobban bánt is lelkileg a dolog.Mindig rászólok,hogy "Nem szabad ütni,mert ez anyának fáj" ,de ilyenkor vagy nevet,vagy még nagyobbat rámüt. Van,hogy ok nélkül, csak úgy odajön és puff, van viszont,hogy ha vmit nem engedek neki,akkor "haragból" csap rám.Csak akkor fogja fel mit csinál, ha eljátszom,hogy sírok és úgy mondom,hogy "anya szomorú és sír,mert bántottál" .Ilyenkor magától odajön, megpuszil és megsimogat. De nyilván nem játszhatom ezt el állandóan.Már nagyon zavar ez a viselkedése.Mit csináljak?Próbáljak meg nem tudomást venni a dologról?Hátha így abbahagyja majd?Nem értem mi történt vele.Tapasztalatok?
2010. dec. 21. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. Hasonló a tapasztalat, bár a lányom csak úgy nem üt meg, általában engem nem üt... de ezt olvasd el, hátha találsz hasznos tanácsot, ma írtam ki. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Kitartás, és minden jót!

2010. dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!