Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bukik a baba? Masnal is...

Nem bukik a baba? Masnal is van igy? 1 hetes kisfiam szinte soha nem bukik, bufiztetni sem kell. Ez normalis?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem megszokott.
2010. dec. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ritka az ilyen baba,de nincs ezzel semmi gond.Az én babám sem bukott ennyi idősen csak nagyon ritkán,büfizni azért szokott,de nem is tudom már pomtosan,hogy mennyi idős volt amikor elöször bukott!Volt már 1-2 hónapos is azt hiszem,pontosan nem tudom megmondani,de 1-2 hónap biztos eletelt mire bukott!
2010. dec. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én gyerekeim sem buktak soha, szerintem ez nem gond. Etetés után próbáld büfiztetni, de ha nem történik semmi, az sem baj.

2010. dec. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hú, nagyon szerencsések vagytok!

Ha gond lenne, hogy nem büfizik, vagyis bent maradna a levegő, akkor esetleg fájna a pocija. De ha nem fáj,akkor szerintem nincs baj, biztos nem nyel levegőt (vagy simán kipukizza). Azért szerintem etetés után sétálj vele, "büfiztesd", legfeljebb nem távozik levegő. Lehet, hogy később mohóbb lesz és nyel majd levegőt.

A bukás miatt mi állandóan öltözködtünk, szinte alig mertem már mozdítani a babám, azonnal "kilöttyent" egy kis tej. Szóval szerencsések vagytok! Minden jót! :-)

2010. dec. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A fiam kb. másfél hónapos koráig egyáltalán nem bukott, utána pedig annyit, hogy napi 5x öltözött át ő is és én is. Akkor kezdett többet enni.
2010. dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy hetesen nekem sem bukott és nem is büfizett, de később igen.
2010. dec. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én babám egyetlen egyszer bukott,mikor 1 hósan 1 szopi helyett üvegből kapta-el kellett menjek-következő szopinál próbálta bepótolni,ez jött vissza,ezen kívül soha nem bukott!!!Büfiztetni próbáltam,ritkán büfizett,akkor is nyöszörgéssel jelezte,h büfizni kellenne.Kicsit nagyobb korában 3-4 hótól-szopi után csak hasra tettem és így volt büfi,ha kellett,de így se bukott semmit vissza!Ezen ne aggódj!Ez nagyon-nagyon jó,sok kellemetlen pillanattól menekülsz meg!
2010. dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az en babam is csak 1*bukott oszesen.most 10,5hos.
2010. dec. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De jó nektek! Örülj neki!!!

Ne tudd meg, mi mennyit szenvedtünk.

2010. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én fiaim se buktak soha, najo, talán egyszer. A kicsi 3 honapos. Bufizni is nehezen, most nálunk épp ez a gond, hogy van levegő a pocijaban, csak nehezen jön ki. Örülj neki, ha nem sír akkor semmi gond! :)
2017. febr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!